Sopot Kamienny Potok, Henryka Sienkiewicza
2 999 999 PLN
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż , 872 m2
3440.37 PLN /m2
Powierzchnia
872 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MG160719
Powierzchnia: 872 m2
Powierzchnia działki: 872 m2
Cena za m2: 3440.37 PLN
Cena: 2 999 999 PLN

Opis nieruchomości:

Do sprzedaży oferujemy atrakcyjną nieruchomość położoną w Sopocie, Kamiennym Potoku, przy ul. Henryka Sienkiewicza, składającą się z domu wolnostojącego z 1958 r., podzielonego na dwa osobne mieszkania z odrębnymi księgami wieczystymi, położonego na działce o powierzchni 337 m2 oraz przyległych działek o łącznej powierzchni 535 m2 wraz z małym domkiem gospodarczym, dając łącznie 872 m2 ogrodzonego terenu! Działki o pow. 535 m2 stanowią odrębną nieruchomość, z niezależnym wjazdem i możliwością zabudowy.
Całość nadaje się do rozbudowy, podziału czy zmiany koncepcji zabudowy, zabudowy działek dodatkowym budynkiem, zatem jest to idealne miejsce do życia dla rodziny, jak i jako zakup inwestycyjny. Możliwy zakup projektu przebudowy/budowy.

BUDYNEK:
Dom zbudowany z cegły, podpiwniczony, z poddaszem możliwym do podwyższenia, położony na działce z lekką kaskadą, z odrębnymi dwoma wejściami i dwoma bramami wjazdowymi. W przyziemiu w suterenie jest mieszkanie i część piwnicza, na parterze i na piętrze są pomieszczenia mieszkalne z balkonem i tarasem, na ostatniej kondygnacji znajduje się strych, z możliwością przebudowy na mieszkanie wraz z podwyższeniem dachu. Istnieje możliwośc podłączenie ogrzewania centralnego lub gazowego.
Posesja jest ogrodzona, ogród słoneczny, kaskadowy, zadrzewiony, porośnięty trawą, drzewkami i krzewami ozdbonymi i owocowymi.

ATUTY:
- porządny dom, z ogromnym potencjałem, podzielony na osobne mieszkania z osobnymi kw
- istnieje wiele możliwości aranżacji, przebudowy i ewentualnego podziału
- możliwy podział na 3 mieszkania, podniesienie dachu
- ładna i słoneczna działka, duży taras i ogród
- możliwość zamieszkania, wynajmu lub inwestycyjnego przebudowania
- świetna lokalizacja, zacisze Sopotu, tuż przy lesie
- blisko sklep, przystanek autobusowy i SKM
- spacerowa odległość do plaży, ul. Monte Cassino i innych zakątków Sopotu
- wysokie pomieszczenia, duże okna
- możliwe prowadzenie nieuciążliwej działalności
- dom podzielony na mieszkania osobne kw
- działki o pow. 535 m2 to odrębna nieruchomość z osobną kw, co daje świetne możliwości osobnej zabudowy np. domem wolnostojącym dwulokalowym "bliźniak"
- na działce dostępny węzeł centralnego ogrzewania

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji, łączącej wszystkie uroki Sopotu: bliskość lasu, terenów zielonych, stacji SKM, linii autobusowej, spacerowej odległości do "Monciaka", plaży i mola. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, pełne zaplecze sklepów i punktów usługowych, dodatkowym atutem jest dobry dojazd do Gdyni i Gdańska, dzięki bliskiemu połączeniu z obwodnicą.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Skontaktuj się z agentem :
Marta Grzebińska

Telefon : 793107069

marta@mgnieruchomosci.com


Lokalizacja: