Gdańsk Stogi, Ugory
129 000 PLN
Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż , 462 m2
279.22 PLN /m2
Powierzchnia
462 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MG944429
Powierzchnia: 462 m2
Cena za m2: 279.22 PLN
Cena: 129 000 PLN

Opis nieruchomości:

Oferuję do sprzedaży prawo do dzierżawy działki rekreacyjnej o powierzchni 462 m2, znajdującej się na ogródkach działkowych  ROD im. Marii Konopnickiej, przy ul. Ugory na gdańskich Stogach. Działka jest w pełni zagospodarowana, słoneczna, z nowym ocieplanym drewnianym domkiem, drewnianym stołem i ławami. Kolejnym atutem jest bliskość linii tramwajowej, sklepów i infrastruktury handlowej oraz pięknego lasu i plaży miejskiej. 

Działka:
Nasłonecznienie południowe, ogrodzenie betonowo-drewniane, posadzone tuje, zadbany trawnik na całej działce. Działka znajduje się blisko bramy wjazdowej, z dwóch stron sąsiaduje z działkami rekreacyjnymi, a za działką znajduje się teren zielony bez możliwości zabudowy. Idealne miejsce dla osób szukających działki w celach rekreacyjnych, gotowej do użytkowania.

Domek:
Drewniany domek, zbudowany na porządnym fundamencie w 2021 roku, o pow. około 26 m2 na parterze, ocieplony wełną mineralną i szklaną, wraz z antresolą pełniąca funkcję sypialni. Parter składa się z pokoju, z wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem. Wejscie do domku przez taras. Podłączony prąd, szambo (na gwarancji) i dwie studnie, zainstalowany bojler, dom posiada alarm. Dodatkowo na działce znajduje się domek narzędziowy o pow. 6 m2.

Lokalizacja:
ROD im. Marii Konopnickiej znajduję się przy ul. Ugory, na Stogach. Dobry dojazd samochodem jak i komunikacją miejską. Na terenie ogródków świetlica, ogródki zadbane i cieszące się dużym powodzeniem wśród użytkowników. 

Dzielnica:
Stogi są niedużą, północną dzielnicą Gdańska, znajdującą się przy lesie, z wieloma ścieżkami spacerowymi i szeroką, zadbaną plaży. Dzielnica po remoncie trakcji tramwajowej i drogi dojazdowej. W odległości kilku minut pieszo przystanek tramwajowy i autobusowy, sklepy, poczta, przedszkole, szkoła, przychodnia, skwer handlowy, basen i inne. Bardzo dobry dojazd do obwodnicy południowej i trasy Sucharskiego, do tunelu pod Martwą Wisłą czy do centrum miasta.

Atuty:
- działka w rozwiniętej dzielnicy, blisko tramwaj, sklepy i spacerowa odległość do morza i lasu
- duża, zadbana działka 
- nasypane kilka ton czarnoziemiu
- nowy domek, ocieplony i wyposażony
- dwie studnie, szambo i alarm
- blisko do bramy wjazdowej
- domek gotowy do użytkowania
- ładna, słoneczna działka
- szybkie termin wydania kluczy 
- bardzo starannie zbudowany domek, zgodnie ze sztuką 
- domek wyposażony 
- dodatkowo domek gospodarczy

Opłaty:
-roczne opłaty za użytkowanie około 750 zł 

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Skontaktuj się z agentem :
Marta Grzebińska

Telefon : 793107069

marta@mgnieruchomosci.com


Lokalizacja: